Patisserie workshop
In deze patisserieworkshop in kookstudio Culinair Centrum Aarle-Rixtel leer je de geheimen van het taarten bakken kennen.
Programma
We ontvangen je met een kopje koffie of thee en daarna gaan we de keuken in. De kok legt de verschillen uit tussen de soorten deeg voor diverse taarten. Na een uitleg ga je zelf in tweetallen aan de slag om een aantal bodems te bakken. Als de taarten in de oven staan, geniet je samen met de overige gasten van een heerlijke lunch. Na de lunch ga je aan de slag met het opbouwen van de taarten. Je mag de taarten mee naar huis nemen. Breng een taartdoos mee.
Aan de orde komt
- Fonceerdeeg of zanddeeg,
- Victoriabeslag,
- Moscovisch beslag,
- Chocoladeganache,
- Meringue Boter crème,
- Banketbakkersroom,
- Lemoncurd
Onbeperkt drankarrangement
- Koffie en thee en tafelwater
- Inclusief lunch
Als je deze patisserieworkshop wilt reserveren alleen of met een paar personen kijk dan hier in onze agenda wanneer de patisserie workshop weer gegeven wordt.